Duyurular

Atölye Katılımcılarının Dikkatine

2023-11-03

Değerli katılımcılar,

Atölyelerimizden "Çocuk Edebiyatı ve Drama" atölyesine kayıt ve ödeme yapan katılımcılarımızın yanlarında kendi giysileri dışında bir adet giysi, aksesuar ya da kumaş parçası (önlük,şal, gözlük, peruk, tül, peluş, panço, gazete, kurdele, örtü vb.) getirmeleri rica olunur. 

Atölyelerimizden "Kuşlar: Bir Storyline Yaklaşımı Uygulama Örneği" atölyesine kayıt ve ödeme yapan katılımcılarımızın yanlarında artık materyaller (ip, kumaş, düğme ..vb) getirmeleri rica olunur. 

Hakkında daha fazla bilgi edinin Atölye Katılımcılarının Dikkatine

Değerli Okul Öncesi Eğitimcileri,

16. Ulusal Okul Öncesi Öğretmenliği Öğrenci Kongresi “Cumhuriyetin 100. Yılında Erken Çocukluk Eğitimi: Öğretmenin Rolü” ana temasıyla İstanbul Kültür Üniversitesi ev sahipliğinde Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı tarafından 9-11 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.
Kongrede, ulusal alanda lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenciler, öğretmenler ve akademisyenlerle bir araya gelerek erken çocukluk eğitimine yönelik deneyimleri ve bilimsel çalışmaları paylaşmayı amaçlıyoruz. Programda, çağrılı konuşmacılar, paneller, atölyeler ve sözlü bildiriler yer alacaktır.
Sizleri kongremizde görmekten büyük mutluluk duyarız.
 
Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Sevcan YAĞAN
Temel Eğitim Bölüm Başkanı
Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi